Aşk Tadında Kaliteli Güzel Sohbet
Sitesi


ChatAşk sohbet sitesinde, siz değerli misafirlerine kaliteli ve huzurlu sohbet ortamı oluşturmak temel prensibi olup, sizlerin güvenlikleri de ön planda tutulmaktadır. Birbirinden nadide sohbet odalarında arkadaşlıklar edinip, uzun soluklu aşklara yelken açabilirsiniz. Yapmanız gereken bir tıkla ve kurallar çerçevesinde rumuz seçip bağlanmaktır..

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Tek Adresi


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Ahtapot Chat Yerli ve Milli Yazılım SizlerleEvden Bağlanma Fırsatı

Korona virüsünün etkisi tüm dünyada hissedilmeye başlamışken; işini evinden sürdürenler, ailesi ile görüşemeyip seslerini ve görüntülü iyi olduklarını bilmek isteyenler için yerli ve milli bir yazılım sizlerle.

Türk mühendis ve program yazılımcıları tarafından geliştirilen Ahtapot Chat sizlerin evde kalıp sevdiklerinizden haberdar olmanızı kolaylaştıran bir uygulama.

Devlet kurumlarının dahi gönül rahatlığı ile kullanabileceğini belirten yetkililer, tamamen milli açıklamasında bulundular.

GÜVENLİK ZAAFI VAR MI?

Ahtapot Chat görüntü kaydetme gibi bir durum bulunmamasından dolayı, güvenlik açısından da bir sorunun olmadığını belirttiler. Bir çok insanın kullandığı WhatsApp , Telegram gibi uygulamalara bile Master Key ile ulaşabilirken hackerlar , bu Ahtapot Chat yerli olduğundan açıkları da bulunmuyor.

Dosya Aktarımı gibi bir seçenek mevcut olmayıp sizin görüntülü, dilerseniz sesli bir şekilde sohbet edebileceğiniz olanakları size sunuyor.

Bu güzel uygulama için sizler için bilgi toplayıp sizleri aydınlatmak istedik. Diğer yazılarımız da güncel olarak daha güzel bilgiler alırsak sizlerle paylaşmak isteriz. Netice de yurt dışı kaynaklı sohbet chat uygulamalarından ziyade yerli olması bizim için güzel bir gelişme.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hatırlatmalar


 

  • ChatAsk odalarımıza katılmak için 18 yaşını doldurmuş bir birey olmanız gerekir.
  • Sohbet odalarımızla ilgili bilgilendirme almak için online yöneticilerimize ulaşabilirsiniz.
  • Argo, siyaset, küfür, +18 sohbetler yasaktır. Bu konuda kurallara uymayan ve ihlali sürdürenler süresiz olarak sitemizden banlanır.
  • TC Anayasasında suç olarak belirtilen ve bu kapsamda suç sayılan tüm maddelerin sohbet sitemiz içerisinde ihlali yasaktır.
  • Akıllı telefonlarınızdan giriş yapıyorsanız, girişiniz süresince bir sorunla karşılaşırsanız bize iletişim kısmından bildiriniz.