Chat severlerin uğrak buluşma mekanında, yeni dostluklar kurun chat keyfini yaşayın.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Ahtapot Chat Yerli ve Milli Yazılım Sizlerle | ChatAsk.Com


Ahtapot Chat Yerli ve Milli Yazılım Sizlerle

Evden Bağlanma Fırsatı

Korona virüsünün etkisi tüm dünyada hissedilmeye başlamışken; işini evinden sürdürenler, ailesi ile görüşemeyip seslerini ve görüntülü iyi olduklarını bilmek isteyenler için yerli ve milli bir yazılım sizlerle.

Türk mühendis ve program yazılımcıları tarafından geliştirilen Ahtapot Chat sizlerin evde kalıp sevdiklerinizden haberdar olmanızı kolaylaştıran bir uygulama.

Devlet kurumlarının dahi gönül rahatlığı ile kullanabileceğini belirten yetkililer, tamamen milli açıklamasında bulundular.

GÜVENLİK ZAAFI VAR MI?

Ahtapot Chat görüntü kaydetme gibi bir durum bulunmamasından dolayı, güvenlik açısından da bir sorunun olmadığını belirttiler. Bir çok insanın kullandığı WhatsApp , Telegram gibi uygulamalara bile Master Key ile ulaşabilirken hackerlar , bu Ahtapot Chat yerli olduğundan açıkları da bulunmuyor.

Dosya Aktarımı gibi bir seçenek mevcut olmayıp sizin görüntülü, dilerseniz sesli bir şekilde sohbet edebileceğiniz olanakları size sunuyor.

Bu güzel uygulama için sizler için bilgi toplayıp sizleri aydınlatmak istedik. Diğer yazılarımız da güncel olarak daha güzel bilgiler alırsak sizlerle paylaşmak isteriz. Netice de yurt dışı kaynaklı sohbet chat uygulamalarından ziyade yerli olması bizim için güzel bir gelişme.Bir cevap bırakın.

sohbet mobil sohbet