Chat Aşk Sohbet


Keyifli sohbet chat odalarının chatask adresi sizlerle ; Merhaba güzel insan, chat yapmaya yeni arkadaşlıklar edinmeye ne dersin? Seviyeli chat yapmak akabinde yeni aşklar yaşamak için doğru adrestesin. Sana kaliteli hizmet sunan chatask.com ile sohbete zeytin dalı uzatıyoruz.

Chat Aşk Mobil Sohbet
Odalarına Bağlanmanın Kısayolu


Gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçlara paralel olarak, akıllı telefonların bilgisayardan daha çok işlev sağladığı günümüzde mobil sohbet kullanımı da yaygınlaşmıştır. Mobil sohbet ile nerde olursanız olun, kolaylıkla odalarımıza bağlanabilir. Farkındalıklardan yararlanmanın keyfini çıkarırsınız.

Chat Odalarımızdaki EtkinliklerBu yazımızda ChatAsk.Com Sohbet odalarındaki kullanıcıları daha eğlenceli ortamlarda sohbet etme adına yaptığımız etkinlikleri ele alıyoruz.

Sayın okurumuz;

Sohbet odalarımızda daha eğlenceli ve yeni konular ile sohbet edebilmeniz adına, web sitemiz üzerinde ” kullanıcı maceraları ” adı altında paylaşımlar yapmaya başladık dün itibari ile.

Peki bu “kullanıcı maceraları” nedir ? ne işe yarar, ne amaçla ve ne şekilde paylaşımlar oluşturulacak ?

Sohbet anında muhabbetin akışı doğrultusunda, ilginçe ve komediye dönen sohbetlerinizi bir karikatür haline getirerek, karikatür bölümünde paylaşıyoruz.

Proje henüz yeni olup ilk karikatürümüzü “kullanıcı maceraları” olarak dün yayınlamış bulunmaktayız.

Karikatürün içeriği Sohbet esnasında gelişen konular olabilir, ilginç hale gelmiş yazışmalarınız olabilir, yada birinin sizi işletmesi bile olabilir, Bazen kullanıcılarımızın ufak tefek zaaflarınıda mizahi hale getirip, güzel şeyler paylaşacağız.

Bu sayede sohbet odalarında daimi olan arkadaşlarımız hem portalımız üzerinde ayrı bir yere sahip olacak hemde daha çok tanınmış elit kullanıcılar arasına girmiş olacak.

ChatAsk.Com Sohbet odaları olarak her geçen gün ortamı daha eğlenceli ve seviyeli sohbet edilebilir hale getirmek için daha çok çalışacağız.

Sohbet etmek kafa dağıtır, stresi azaltır, sizi mutlu eder, seviyeli bir ortamda iseniz güzel dostluklar kazanırsınız,

Sanal dünyanın bu tarz güzelliklerinden faydalanmak isterseniz sizide sohbet odalarımızda ve aramızda görmek ve projelerimiz içinde sizede yer ayırmak isteriz.

Halen giriş yapmadınız mı ? bir tık yeter 🙂Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hatırlatmalar


 

  • ChatAsk odalarımıza katılmak için 18 yaşını doldurmuş bir birey olmanız gerekir.
  • Sohbet odalarımızla ilgili bilgilendirme almak için online yöneticilerimize ulaşabilirsiniz.
  • Argo, siyaset, küfür, +18 sohbetler yasaktır. Bu konuda kurallara uymayan ve ihlali sürdürenler süresiz olarak sitemizden banlanır.
  • TC Anayasasında suç olarak belirtilen ve bu kapsamda suç sayılan tüm maddelerin sohbet sitemiz içerisinde ihlali yasaktır.
  • Akıllı telefonlarınızdan giriş yapıyorsanız, girişiniz süresince bir sorunla karşılaşırsanız bize iletişim kısmından bildiriniz.