Chat severlerin uğrak buluşma mekanında, yeni dostluklar kurun chat keyfini yaşayın.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

ChatAsk Kaldığı Yerden Devam Ediyor | ChatAsk.Com


ChatAsk Kaldığı Yerden Devam Ediyor

ChatAsk son zamanlar da sohbet severlerin artan ihtiyaçlarını kulak arkası etmeyerek kaldığı yerden chat hizmeti sunmaya devam etmektedir. Bizi bu hizmeti sunmaya vesile kılan rekabet ortamının giderek artması ve teknoloji ile yarış içerisinde olmayı sevmemiz vesile kılmıştır.

ChatAsk’ı diğer sohbet sitelerinden ayıran özelliklerinin başında herhangi bir ücret sistemini yeğlememesi ve tamamen ücretsiz olarak hizmet vermesi günümüz hayat şartlarında bulunması zor ve örnek gösterilecek bir davranıştır.

Güzel ülkemizin gereksinimlerini çok iyi biliyor ve siz severlerimize yerli ve milli bir sohbet sitesinin varlığının temellerini atmış bulunuyoruz. Google arama motoruna baktığımız da bir çok sohbet odası ve sitesi ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bir çoğu da tamamen bilinçsiz ve giren kullanıcıya ne istediğini ve kullanıcının isteklerine karşılık vermeyen, tamamen amatörce açılmış bilinçsiz siteler.

Bu tablonun bu denli vahim olmasına daha fazla göz yummamızı tabiki sohbet severler bizden bekleyemezdi. Zamanında örnek olmuş sitelerin başında gelen sitemiz ChatAsk rakiplerine farkını tekrardan göstermeli ve onlarında her an ensesinde olduğumuzu hissettirmeliydi.

ChatAsk da chat yapanlar genellikle bilinçli, ne istediğini bilen, site içerisinde sadece amacın kafa dağıtmak deşarj olmak olduğunu kestiren ender insanlardan kurulu bir mekanın bireyleri, ve severleridir.

Burada sohbet yapan misafirlerimiz kurallarımıza uyan , eğer bir sorunla karşılaştıklarında online yöneticilerimizden yardım alan, aile olma bilincini klavyeye taşıyan, kelebek kadar özgür, yeri geldiğinde deli dolu aşkları arayan, özlemi içine işlemiş, yıllardır adından söz ettiren chatask odalarında gideren mihenk taşlarımızdır.Bir cevap bırakın.

sohbet mobil sohbet