Aşk Tadında Kaliteli Güzel Sohbet
Sitesi


ChatAşk sohbet sitesinde, siz değerli misafirlerine kaliteli ve huzurlu sohbet ortamı oluşturmak temel prensibi olup, sizlerin güvenlikleri de ön planda tutulmaktadır. Birbirinden nadide sohbet odalarında arkadaşlıklar edinip, uzun soluklu aşklara yelken açabilirsiniz. Yapmanız gereken bir tıkla ve kurallar çerçevesinde rumuz seçip bağlanmaktır..

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Tek Adresi


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

ChatAsk Kaldığı Yerden Devam EdiyorChatAsk son zamanlar da sohbet severlerin artan ihtiyaçlarını kulak arkası etmeyerek kaldığı yerden chat hizmeti sunmaya devam etmektedir. Bizi bu hizmeti sunmaya vesile kılan rekabet ortamının giderek artması ve teknoloji ile yarış içerisinde olmayı sevmemiz vesile kılmıştır.

ChatAsk’ı diğer sohbet sitelerinden ayıran özelliklerinin başında herhangi bir ücret sistemini yeğlememesi ve tamamen ücretsiz olarak hizmet vermesi günümüz hayat şartlarında bulunması zor ve örnek gösterilecek bir davranıştır.

Güzel ülkemizin gereksinimlerini çok iyi biliyor ve siz severlerimize yerli ve milli bir sohbet sitesinin varlığının temellerini atmış bulunuyoruz. Google arama motoruna baktığımız da bir çok sohbet odası ve sitesi ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bir çoğu da tamamen bilinçsiz ve giren kullanıcıya ne istediğini ve kullanıcının isteklerine karşılık vermeyen, tamamen amatörce açılmış bilinçsiz siteler.

Bu tablonun bu denli vahim olmasına daha fazla göz yummamızı tabiki sohbet severler bizden bekleyemezdi. Zamanında örnek olmuş sitelerin başında gelen sitemiz ChatAsk rakiplerine farkını tekrardan göstermeli ve onlarında her an ensesinde olduğumuzu hissettirmeliydi.

ChatAsk da chat yapanlar genellikle bilinçli, ne istediğini bilen, site içerisinde sadece amacın kafa dağıtmak deşarj olmak olduğunu kestiren ender insanlardan kurulu bir mekanın bireyleri, ve severleridir.

Burada sohbet yapan misafirlerimiz kurallarımıza uyan , eğer bir sorunla karşılaştıklarında online yöneticilerimizden yardım alan, aile olma bilincini klavyeye taşıyan, kelebek kadar özgür, yeri geldiğinde deli dolu aşkları arayan, özlemi içine işlemiş, yıllardır adından söz ettiren chatask odalarında gideren mihenk taşlarımızdır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hatırlatmalar


 

  • ChatAsk odalarımıza katılmak için 18 yaşını doldurmuş bir birey olmanız gerekir.
  • Sohbet odalarımızla ilgili bilgilendirme almak için online yöneticilerimize ulaşabilirsiniz.
  • Argo, siyaset, küfür, +18 sohbetler yasaktır. Bu konuda kurallara uymayan ve ihlali sürdürenler süresiz olarak sitemizden banlanır.
  • TC Anayasasında suç olarak belirtilen ve bu kapsamda suç sayılan tüm maddelerin sohbet sitemiz içerisinde ihlali yasaktır.
  • Akıllı telefonlarınızdan giriş yapıyorsanız, girişiniz süresince bir sorunla karşılaşırsanız bize iletişim kısmından bildiriniz.