Aşk Tadında Kaliteli Güzel Sohbet
Sitesi


ChatAşk sohbet sitesinde, siz değerli misafirlerine kaliteli ve huzurlu sohbet ortamı oluşturmak temel prensibi olup, sizlerin güvenlikleri de ön planda tutulmaktadır. Birbirinden nadide sohbet odalarında arkadaşlıklar edinip, uzun soluklu aşklara yelken açabilirsiniz. Yapmanız gereken bir tıkla ve kurallar çerçevesinde rumuz seçip bağlanmaktır..

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Tek Adresi


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Face Sohbet OdalarıFacebook Chat ve Face Sohbet Odaları

Avrupa ülkelerinin ve Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sohbet sunucularından birine giriş yapmak üzeresiniz. Sizlerle birlikte binlerce kişinin aynı alanda, fakat farklı konumlarda sohbet ettini, Face chat, Face sohbet uygulamasından yararlanarak eğlenceli bir sohbet ortamında buluştuğunu bilmenizi istiyorum. Günlük olarak tüm ülkelerden ve binlerce şehirden katılım sağlanan bu güzel mecrada sizler de eğlenceli bir alanda sohbet edebilecek; İnsanlarla tanışarak kendinizi iyi hissetme şansına Chatask.com ile sahip olabileceksiniz.

Mirc chat alanlarının geçmişten günümüze çok geliştiğini ve insanların özel bilgilerini istemeden sadece bir takma ad ile sohbet alanına katılım gösterdiğini bilmenizi istiyorum. Profil oluşturmamak tüm kullanıcıların kişisel bilgilerini gizlemek için muhteşem özelliklerden birisidir. Bilmenizi istiyorum ki bu tür alanlarda sizlere karşı yapılacak tehdit ve benzeri durumlar tamamen engellenmiştir. Tüm mecralarda olduğu gibi ne yazık ki kötü niyetli insanlar her alana giriş yaptığını biliyoruz. Bunları engellemek içinse; sitemizin #M-Operhelp kanalından ulaşarak şikayetlerinizi bildirmeniz ve o tür insanların sohbet alanından uzaklaştırılmasını sağlıyoruz.

Sosyal medya alanlarında insanlara ayrılan profil ve arkadaş eklendiği kadar konuşma yapabildiği bir sistem gelişmiştir. Bizde ise tüm kullanıcıların bağlandığı genel bir alan ve kendisine özel açabileceği sohbet kanalları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra özel sohbet dediğimiz kişisel sohbetlerinizi edebileceğiniz birebir özel sohbet alanları da kişiye gönderdiğiniz mesaj kısmında yer almaktadır.

Panelimizde tüm özelliklerimiz Türkçe olarak sıralanmıştır ve mobil panele de ise menü bölümü orta üst logodan ulaşılabilmektedir. İhtiyacınız olan tüm özellikleri menü alanına ekleyerek sizlerin kullanımını daha kolay ve daha ihtiyaca uygun butonlarla düzenledik.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hatırlatmalar


 

  • ChatAsk odalarımıza katılmak için 18 yaşını doldurmuş bir birey olmanız gerekir.
  • Sohbet odalarımızla ilgili bilgilendirme almak için online yöneticilerimize ulaşabilirsiniz.
  • Argo, siyaset, küfür, +18 sohbetler yasaktır. Bu konuda kurallara uymayan ve ihlali sürdürenler süresiz olarak sitemizden banlanır.
  • TC Anayasasında suç olarak belirtilen ve bu kapsamda suç sayılan tüm maddelerin sohbet sitemiz içerisinde ihlali yasaktır.
  • Akıllı telefonlarınızdan giriş yapıyorsanız, girişiniz süresince bir sorunla karşılaşırsanız bize iletişim kısmından bildiriniz.