Chat severlerin uğrak buluşma mekanında, yeni dostluklar kurun chat keyfini yaşayın.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Gerçek Hayattan Sıkılınca Bilgisayar Başında Chat Yapmak | ChatAsk.Com


Gerçek Hayattan Sıkılınca Bilgisayar Başında Chat Yapmak

Esasında konumuzu ilk görenler içinden içinden “insan bilgisayar başında nasıl sıkılabilir ki?” gibi sorular geçirecektir. Lakin internet kullanan çok fazla insanımız var ülkemizde, kimisi sadece yazı yazma amaçlı kullanıyor bilgisayarı, kimisi oyun oynama amaçlı, kimisi online sohbet, yani chat yapma amaçlı kullanıyor, iş için kullanan birçok kişide vardır muhakkak.

Peki insan bilgisayar başında neden sıkılır ? Muhtemelen bilgisayarı sadece tek amaç ile kullanan kişiler yada bilgisayar başına oturunca ne yapacağını bilmeyen kişiler sıkılacaktır.

Çekingenliği olan insanlar, dışarıda gezmeyi sevmeyen yada kış aylarında evinde oturup dışarı çıkmak istemeyenlerin evde ilk yapacakları hamle muhtemelen bilgisayar başına oturmak olacaktır. Biz herzaman evinde kardeşi eşi anne babası ile birlikte oturup güzelce sohbet muhabbet etmeyi, o anın tadını bilgisayar başında değilde ailesi ve sevdikleri ile geçirmeyi tavsye ediyoruz.

Peki evde tek yaşıyorsa ? ögrenci olabilir, il dışında görevi olan olabilir, yada başka sebeplerden ötürü bilgisayar başına oturup yapacak bişeyler bulamayanlar, şimdi sıra size tavsiye zamanı, uygulamak uygulamamak size bağlı tabiki, biz genede son olarak hatıratalım evde yanınızda 1 kişide olsa oturup doyasıya sohbet edin 🙂

Bilgsayar başında yapılacaklar :

Sohbet Etmek ( Chat yapmak ) ,
Ülkemizde birçok sohbet odası olan web siteleri mevcut, eğer evde sıkıldınız ve yapacak birşey arıyorsanız öncelikle bir sohbet odası bulup, girip yeni ortamlar oluşturabilirsiniz, yeni insanlar tanıyabilirsiniz, eğlenceli olduğu kadar yeni dostluklar kurmayada faydasının olduğu biçok kez görülmüştür sohbet odalarında.


Film İzlemek
Normalde film sitelerinde film izlemek yasak, daha doğrusu film sitesi açılması bile yasak, filmlerde telif hakkı olduğu için, lakin geçmiş dizileri yada telif hakkı olmayan yasal yoldan sıkıntı çıkartmayacak filmleri eğlence programlarını komedi programlarını yada sohbet programlarını izleyebilirsiniz.


Oyun Oynamak
Genelde online oyunun vazgeçilmezi “Okey & 101 & Batak” oyunları olsada zaman geçirecek eğlenceli oyunları bulmanızda mümkün, Tabiki okey batak gibi oyunlar oynarken oynadığınız kişilerle sohbet etme imkanıda buluyorsunuz, dediğimiz gibi okey batak ve 101 dışında farklı eğlenceli oyunlar bulmanız mümkün, bunun için arama motorunu dilediğinizce kullanabilirsiniz.


Sosyal Medya
Facebook , twitter , instagram gibi sosyal medya platformlarına üye olarak gerek 10 sene önceki yada ilkokul arkadaşınıza ulaşabilir gerek size 100lerce kilometre uzaklıktaki arkadaş akraba yada dostunuza ulaşabilir sosyal medya aracılığı ile hasret giderebilir doyasıya sohbet edebilirsiniz.


Arkadaş edinme
Arkadaş edinme seçeneği esasında ilk baştaki seçeneğe çıkıyor, bir sohbet odasına bağlanarak yeni arkadaşlar edinebilir belkide hayatınızın akışını değiştirebilirsiniz. Yalnız uyarmakta fayda var güveneceğiniz bir sohbet sunucusuna bağlanarak dogru düzgün ve seviyeli kişiler ile tanışmanız tek arzumuzdur, internet camiasında güvenemeyeceğiniz kişi sayısı güveneceğinizden daha az maalesef 🙁


Online Hizmet
Bu seçenek size ait olan bir beceriyi tecrübeyi başkaları ile paylaşmak yada başkalarını eğitmek yada başkalarına yardım etmek olarak kullanmadır aslında, örneğin öğretmensiniz, branşınızda insanlara faydalı bilgiler verebilir, videolar makaleler hazırlayıp insanlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu seçeneği isteyen arkadaşlara bize ulaşdığı takdirde daha detaylı anlatabiliriz, Bu işlevi maddiyata çevirmenizde mümkün olacaktır.
Konumuzu burada bitirmeyi uygun görüyorum, bu konumuzun başlığı Bilgisayar başında sıkılınca yapılacak işler 1 şeklinde değerlendireceğim, kısa bir süre sonra Bilgisayar başında sıkılınca yapılacak işler 2 de görüşmek dileği ile..Bir cevap bırakın.

sohbet mobil sohbet