Aşk Tadında Kaliteli Güzel Sohbet
Sitesi


ChatAşk sohbet sitesinde, siz değerli misafirlerine kaliteli ve huzurlu sohbet ortamı oluşturmak temel prensibi olup, sizlerin güvenlikleri de ön planda tutulmaktadır. Birbirinden nadide sohbet odalarında arkadaşlıklar edinip, uzun soluklu aşklara yelken açabilirsiniz. Yapmanız gereken bir tıkla ve kurallar çerçevesinde rumuz seçip bağlanmaktır..

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Tek Adresi


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

IRC Chat Odaları BuradaIRC Chat Odaları

Binlerce irc chat topluğunun bir arada sohbet ettiği sitemizle sizlere kaliteli ve güvenilir adreslerden muhabbet etme olanağı sağlıyor, arkadaşlarınızla eğlenceye doyabileceğiniz bir ortamla sizleri buluşturuyoruz. Eğlence dolu ve binlerce erkek ve kadından oluşan sohbet ortamıyla herkese hitap ediyor ve sohbet ettiriyoruz. Fazla vaktinizi kolayca tüketebileceğiniz IRC chat ortamları bilindiği üzere oldukça bağımlılık yapan ve insanı uzun süre siteye bağlayan sohbet alanlarından birisidir.

Hemen girişinizi yapın ve bu alanda kendinize uygun insanı keşfederek sohbet etmeye IRC ortamıyla başlayın. Oyunlarınız hakkında konuşabileceğiniz ve sohbet ederek kendinizi daha zihinde hissedebileceğiniz bu güzel alanda kendinize uygun partneri bulabileceksiniz.

IRC Sohbet Kuralları

 • Küfür ve Argo içeren kelimeler kullanmak sohbet kanalından atılmanıza sebep olacaktır.
 • Dini, siyasi ve ırkçı söylemlerle insanları kışkırtan kişiler kanaldan atılacaktır.
 • 18 yaş altı kişilerin kanala girmesi yasaklanmıştır.
 • Site linki paylaşmak ve başka siteye davet etmek kanaldan atılmanıza sebep olur.
 • Kullanıcıları tehdit etmek ve benzeri davranışlarda bulunan kullanıcılar adli makamlara bildirilecektir.
 • Site içerisinde telefon numarası ve IP adres paylaşımı yasaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hatırlatmalar


 

 • ChatAsk odalarımıza katılmak için 18 yaşını doldurmuş bir birey olmanız gerekir.
 • Sohbet odalarımızla ilgili bilgilendirme almak için online yöneticilerimize ulaşabilirsiniz.
 • Argo, siyaset, küfür, +18 sohbetler yasaktır. Bu konuda kurallara uymayan ve ihlali sürdürenler süresiz olarak sitemizden banlanır.
 • TC Anayasasında suç olarak belirtilen ve bu kapsamda suç sayılan tüm maddelerin sohbet sitemiz içerisinde ihlali yasaktır.
 • Akıllı telefonlarınızdan giriş yapıyorsanız, girişiniz süresince bir sorunla karşılaşırsanız bize iletişim kısmından bildiriniz.