Chat Sohbet Siteleri
Sizlerle!


Chat, sohbet ve muhabbet ettiren sitemiz Chatask.com ile sizler de keyifli ve güzel sohbetlere katılarak eğlenceli ortamları bizlerle paylaşabilir, canlı sohbet, mobil chat gibi birçok özelliklerden faydalana bilirsiniz. Hemen giriş yapın ve kadınlarla ya da erkeklerle keyifli sohbet etmeye başlayın.

Sohbet Sitesi Mobil Sohbet
Hepsi Bir Arada


Sohbet odaları, chat siteleri gibi kelimelerden ulaşabileceğiniz Chatask.com ile mobil ve ücretsiz sohbet etme olanağına sahipsiniz. Türkiye'nin en kaliteli ve güzel sohbet ortamını sizlere üye olmanız gerekmeden, program indirmenize gerek kalmadan sohbet ettirmek bizim işimiz. Chat sitesi olarak sizlere online sohbet bağlantısı kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Kelebek Sohbet Odaları, Kelebek ChatKelebek Chat Sitesi

Kelebek chat Türkiye’nin bilinen sohbet sitelerinden birisidir ve biz bu imkanı sizlere tüm sitelerden daha iyi karşılayacağımıza, kelebek sohbet sitesi ile sizleri eğlenceye bir adım daha yaklaştıracağımıza inanıyoruz. Bize katılın ve bu eşsiz eğlencenin sürdürüldüğü online chat platformlarında birlikte sohbet etmeye başlayalım.

Binlerce insanın anlık olarak ziyaret ettiği ve binlercesi ile tanışarak sohbetlerini sürdürdüğü bu güzel ve kaliteli kelebek chat ortamından faydalanmaya hazır olun!
Sizlerin isteği ve gönlünden geçtiği üzere sohbet ortamını genişletiyor ve birçok insanı bir arada tutmaya özen gösteriyoruz.

Herhangi bir yetki satışının dahi bulunmadığı ve tamamen ücretsiz bir konuşma alanı oluşturduğumuz kelebek chat sitesi ile tüm Türkiye’de bir ilke imza atarak, binlerce insana mobil ve ücretsiz sohbete bağlanma avantajı sağlıyoruz. Üstelik bunları yaparken hızlı bir şekilde bağlanabilecek, üyelik söz konusu olmadan sohbete girişinizi yapabileceksiniz.

Kelebek Sohbet Odaları

Arkadaş edinmek ve yeni sohbet platformlarında tanışmak için çok uzaklarda site aramanıza gerek kalmadı! Sizlere bu eşsiz siteyi tanıyorum çünkü ilginizi çekeceğine eminim. Sitenize sohbet eklemek istiyorsanız bizim verdiğimiz aşağıdaki adresi hemen kayıt edin ve sohbet sitenize veya kendi bulunduğunuz bir siteye sohbet platformu ekleyebilirsiniz.

Birçok insanın tercih ettiği bu platformda sizler de muhabbet etmeye, kelebek chat adresimizle başlayın.

Kelebek Chat Sohbet Kuralları!

 • Sitede küfür, argo ve benzeri davranışlarda bulunmak yasaktır.
 • İnsanlara telefon  numarası dağıtmak sitemiz tarafından engellenmektedir.
 • Genel sohbet platformunda insanları rahatsız etmek, yetkililerle tartışma içerisine girmek önerilmez.
 • Sunucu içerisinde radyo odası #TarzFm kanalıdır.
 • IRC Kelebek sohbet sunucusunda insanlarla siyasi tartışmalara girmek yasaklanmıştır.
 • Site linki gönderimi engellenmiştir ve başka sohbet sitelerinin reklamı yapılamaz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hatırlatmalar


 

 • ChatAsk odalarımıza katılmak için 18 yaşını doldurmuş bir birey olmanız gerekir.
 • Sohbet odalarımızla ilgili bilgilendirme almak için online yöneticilerimize ulaşabilirsiniz.
 • Argo, siyaset, küfür, +18 sohbetler yasaktır. Bu konuda kurallara uymayan ve ihlali sürdürenler süresiz olarak sitemizden banlanır.
 • TC Anayasasında suç olarak belirtilen ve bu kapsamda suç sayılan tüm maddelerin sohbet sitemiz içerisinde ihlali yasaktır.
 • Akıllı telefonlarınızdan giriş yapıyorsanız, girişiniz süresince bir sorunla karşılaşırsanız bize iletişim kısmından bildiriniz.
 • kelebek sohbet odaları