Aşk Tadında Kaliteli Güzel Sohbet
Sitesi


ChatAşk sohbet sitesinde, siz değerli misafirlerine kaliteli ve huzurlu sohbet ortamı oluşturmak temel prensibi olup, sizlerin güvenlikleri de ön planda tutulmaktadır. Birbirinden nadide sohbet odalarında arkadaşlıklar edinip, uzun soluklu aşklara yelken açabilirsiniz. Yapmanız gereken bir tıkla ve kurallar çerçevesinde rumuz seçip bağlanmaktır..

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Tek Adresi


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Korona Günlerinde Evdeki Yalnızlığını Sohbet ile GiderSokaklarda,meydanlarda gidip gelen kalabalığın çekilmez bir halde olduğu zamanlarda,birkaç adımda olsa uzaklaşmak isteriz bazen.Kimimiz evimizde, kimimiz iş yerinde, kimimizde internet cafelerde..Bizim için tahsis edilen bir ekran,bir klavye ve bir kulaklıktan ibaret masamıza ulaşırız.Ya müzik dinleriz,ya okey oynarız yada bir sohbet sitesinde buluruz kendimizi.Kulaklıklarını takmış yüzlerce insan bir yandan radyo yayının keyfini çıkarırken diğer yandan da birileriyle yazışır,bir şeyler anlatır yada bir şeylere cevap veriyor olurlar.. Yeni gelenleri önce ürküten,sonrada kaçınılmaz olarak kendine alıştıran bu sohbet ortamlarına onlarda uyum sağlayacaktır elbet.Akşama kadar hemen hemen aynı cümleleri kurmak konuşmak,anlatmak,sormak,yanıtlamak karşıdaki ne derse desin..Kimileri için mühim olan tek şey yazmak. Sohbet ortamlarında gülen insanla muhabbeti hemen sulandırmak mümkündür de,asık surata temkinli yaklaşılır.Direkt aldığı rumuzla hitap edilmez.Mesela;’bey’ yada ‘hanım’ denir. Ee bir kerede böyle anlaşıldı mı zordur isme geri dönmek.Başladıkları noktadan çok uzak ve çok daha olumlu bir yerde olsalar da yine de aralarında ki mesafe ortadan kalkmaz.Bazende;Küstah,umursamaz ve meydan okuyan tipler çıkar karşımıza.Uğraşmaya bayıldığım insan tipi..”Bekle ve gör”demek geçiyor o an içimizden.Bu kafayla hayatta sadece öğütülür ve posan çıkıncada bir kenara atılırsın.O zaman anlarsın sana sevgiyle uzanmaya çalışan ellerin değerini şapşal çocuk! Demeyi çok istemiş ve susmuşumdur şahsen.O sohbet ortamından ayrılmadan.onu adam etmek ve bunu yaparken de sadece beklemenin aslında çok keyifli olacağını biliyoruz birçoğumuz. Bazende kazımak,aradaki engelleri kaldırmak,biraz ferahlatmak gerekiyor ortamı ki mutluluk görebileceğimiz bir yüksekliğe çıkabilsin. Kabul etmemiz gerekir ki;insanlar kendi hikayelerini sansürler.Endişe, çekince, süzgeçten geçirme gerçek olanı hep perdeler.O halde buradan tek bir sonuç çıkıyor;gerçeği yazmak için her şey ne kadar da yetersiz. Ne kadar da zor görünüyor gerçeğe ulaşmak.O halde bende gördüğüme ve hissettiğime inanıyorum artık.. Gerek günlük hayatımızda gerek sohbet ortamlarında saygılı ve doğal ilişkiler kurabilmemiz için bir şeyler yapmamız gerek.Huzur için gerekli en büyük faktörlerden biri ve bu adımı atacak olanda bizleriz elbette.Eğitimli insan eylemlerini bilinçli olarak seçer,toplum içinde saygın bir insan olabilmek için sorumluluklarımızı bilmeliyiz.Hayat ta elde edilen bazı kazançlar karşılığında büyük bedeller ödenmesi gerektiğini kabul etmemiz gerek diye düşünüyorum.Bazen sıkılırız,bunalırız arkadaşlarımızdan birine içinde bulunduğumuz durumu anlatmak ihtiyacı duyarız.Bu arkadaşımız sohbet ortamından tanıdığımız biride olabilir. Nerden olursa olsun sadece yol gösterecek birileri işte.. Sohbet sitemizde bir kahve içimlik yazışmalarda buluşmak dileğiyle.

Sessizliğe bürünmüş bir halde yaşayan insanlar bilir yalnızlığı ,yalnızlık sadece tek başına olmak değildir onlarca kalabalık içinde olsan da yalnızsındır çoğu zaman, bazen karşında bir insan olsun istersin sohbet edecek seni dinleyecek sana cevap verecek yada sana soru soracak birini ararsın hep ama bulamazsın. Ve bazende karşında bir insan olur senle sohbet etmek ister sen dinlemezsin sana soru sorar cevap vermezsin ve ordan kaçarsın işte bu hastalığın adı yalnızlıktır.
Bir doktora gidersin doktor bu sefer seans bitene kadar soru sorar geçmişten başlar geleceğe kadar devam eder ve sohbet ederek seni anlamaya çalışır ve diğer seans için randevu verir ve seans biter.
Kısacası yukarı da yazılanlar sohbet kavramının yalnızlıkla birleşmesidir. Ana fikri yoktur bir kompozisyonda değildir girişi vardır sonucu yoktur.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hatırlatmalar


 

  • ChatAsk odalarımıza katılmak için 18 yaşını doldurmuş bir birey olmanız gerekir.
  • Sohbet odalarımızla ilgili bilgilendirme almak için online yöneticilerimize ulaşabilirsiniz.
  • Argo, siyaset, küfür, +18 sohbetler yasaktır. Bu konuda kurallara uymayan ve ihlali sürdürenler süresiz olarak sitemizden banlanır.
  • TC Anayasasında suç olarak belirtilen ve bu kapsamda suç sayılan tüm maddelerin sohbet sitemiz içerisinde ihlali yasaktır.
  • Akıllı telefonlarınızdan giriş yapıyorsanız, girişiniz süresince bir sorunla karşılaşırsanız bize iletişim kısmından bildiriniz.