Chat Aşk Sohbet


Keyifli sohbet chat odalarının chatask adresi sizlerle ; Merhaba güzel insan, chat yapmaya yeni arkadaşlıklar edinmeye ne dersin? Seviyeli chat yapmak akabinde yeni aşklar yaşamak için doğru adrestesin. Sana kaliteli hizmet sunan chatask.com ile sohbete zeytin dalı uzatıyoruz.

Chat Aşk Mobil Sohbet
Odalarına Bağlanmanın Kısayolu


Gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçlara paralel olarak, akıllı telefonların bilgisayardan daha çok işlev sağladığı günümüzde mobil sohbet kullanımı da yaygınlaşmıştır. Mobil sohbet ile nerde olursanız olun, kolaylıkla odalarımıza bağlanabilir. Farkındalıklardan yararlanmanın keyfini çıkarırsınız.

Mobil Sohbet ArayüzüSon zamanlar da artan sohbet ihtiyaçları biz chat platformlarını harekete geçirdi. Yapılan anket ve araştırmaların verdiği bilgilere göre eski chat sohbet kullanıcıları, artık bilgisayardan bağlanmaktan ziyade, mobil cep telefonlarından sohbete bağlanmayı tercih ediyorlar. Evde, okulda, metroda, otobüste her yerden istedikleri gibi giriş sağlayabilmek istiyorlar. Bize chatask sohbet yönetimi olarak düşen görev onlara bu hizmeti en güvenli şekilde sunmak olmalıdır. Dilerseniz sizlere mobil sohbet arayüzünü tanıtalım;

Mobil Sohbet Girişimizin Özellikleri

Günümüzde bir hayli telefon kullanımı artması ile beraber bizler de teknolojiyi yakından takip ederek sizlere mobil uyumlu site geliştirerek hizmete geçirmiş bulunuyoruz.

Bilgisayardan daha önce chat yapan arkadaşlarımız bilirler nasıl bağlandıklarını bilmeyenler için anlatalım.

Sitemize google aracılığı ile giriyorsunuz. Akabinde Rumuz penceresi karşınıza geliyor. Kendinize uygun, küfür argo söz içermeyen rumuzu belirleyerek sohbete bağlana tık yapınız. Sohbet kısmına geldikten sonra çeşitli odalara yönlendirileceksiniz. Kendi sohbetinize uyan, odalarımızda takılabilirsiniz. Sadece sohbet ile de kalmıyor sizlere sohbet esnasında radyo dinleme olanakları da sunuyoruz. Yönlendirildiğiniz odalar içerisinde radyo odasına bağlanıyorsunuz. Dilerseniz buradan istek parça da bulunup, iş ortamınızdaki sevenlerinizle de paylaşabilir. Onlara bizim aracılığımız ile jest yapabilirsiniz. Hatta isimlerini dj arkadaşlarımıza anons ettirebilirsiniz.

Bununla da sınırlı kalmayarak ; Çeşitli oyun ve yarisma odalarımız da mevcut. Bu odalar da yarışabilir. Aylık top10 listesinde rumuzunuzun yayınlanmasını sağlayabilir, ve çeşitli site içerisindeki hediyeleri kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Futbol Takımı Odalarımız Mevcut mu?

Elbette. Ülkemiz de spor branşlarının başında gelen Futbol takımlarımızın da odaları mevcut. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor takımlarımızın odalarında renkdaşlarınızla buluşup, maç analizlerine, maç değerlendirmelerine katılabilirsiniz.

Türkiye kanalımızda milli maçlar da güzel bir renk görselimiz de yapılmaktadır. Siz de odalarımız da milli takımımızın attığı goller de asker selamını verebilirsiniz.

Güvenilir Bir Sitemiyiz?

Sitemiz bir çok güvenlik arama motorundan yeşil tik almış güvenilir bir sitedir. Bir çok paravan tarzında sitenin bulunduğu bir ortam da sizlerinde güvenilir siteler bulması büyük mesele. Biz siz değerli sohbet yapmak isteyen kullanıcılarımıza güvenli sohbet nasıl yapılır, göstermek isteriz. Hiç bir ücret vb. talebimiz kesinlikle bulunmamasının yanı sıra, sizlerin bu ihtiyacını fizyolojik ihtiyaç görerek ve her insan gibi güzeli arzuladığınızı bilerek çabalamaktayız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hatırlatmalar


 

  • ChatAsk odalarımıza katılmak için 18 yaşını doldurmuş bir birey olmanız gerekir.
  • Sohbet odalarımızla ilgili bilgilendirme almak için online yöneticilerimize ulaşabilirsiniz.
  • Argo, siyaset, küfür, +18 sohbetler yasaktır. Bu konuda kurallara uymayan ve ihlali sürdürenler süresiz olarak sitemizden banlanır.
  • TC Anayasasında suç olarak belirtilen ve bu kapsamda suç sayılan tüm maddelerin sohbet sitemiz içerisinde ihlali yasaktır.
  • Akıllı telefonlarınızdan giriş yapıyorsanız, girişiniz süresince bir sorunla karşılaşırsanız bize iletişim kısmından bildiriniz.