Aşk Tadında Kaliteli Güzel Sohbet
Sitesi


ChatAşk sohbet sitesinde, siz değerli misafirlerine kaliteli ve huzurlu sohbet ortamı oluşturmak temel prensibi olup, sizlerin güvenlikleri de ön planda tutulmaktadır. Birbirinden nadide sohbet odalarında arkadaşlıklar edinip, uzun soluklu aşklara yelken açabilirsiniz. Yapmanız gereken bir tıkla ve kurallar çerçevesinde rumuz seçip bağlanmaktır..

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Tek Adresi


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Sohbet Sever Bayan Kulllanıcıların DikkatineMerhaba değerli arkadaşlar, bu yazımızda sohbet siteleri içerisinde rekabet ve bedava chat veya sohbet chat platformlarında bayan arkadaşlarımın dikkat etmesi gereken hususları ele alacağız, kimsenin zarar görmemesi için sohbet odalarımıza ziyarete gelen yani bedava chat , sohbet chat sistemimiz içinde profesyonel yönetim ekibimiz olsada birkaç hatırlatma ile bayan kullanıcı arkadaşlarımızın daha korunaklı halde sohbet etmelerini sağlamayı istiyoruz. Dilerseniz daha fazla sözü uzatmadan chat sohbet ve bedava sohbet aramalarında önde bulunan sohbet odalarına girişte nelere dikkat etmeleri gerek ne yapmaları gerek sıralayalım.

Nick Seçimi : Elinizden geldiğince Şehvet uyandırması yüksek nickleri seçmeyin, hatta mümkün olduğunca erkek isimleri çağrıştıran nickler kullanmaya çalışın, bedava chat ve sohbet chat sistemlerinde bulunan erkekler genelde çok afedersiniz biraz sapkın olabiliyor. Seviyeli sohbet etmek için nick seçimi önemlidir.
Giriş Yapılan Kanal Seçimi : Siz siz olun otomatik girilen kanallara dikkat edin, bedava chat yani chat sohbet sitelerinin bazıları giriş yapar yapmaz sizi cinsel içerikli kanallara yönlendirebiliyor, seviyeli sohbet edeyim derken ne olduğunu fark etmeden sapıkların içerisinde bulabilirsiniz kendinizi.. Aman dikkat diyelim, uyarması bizden..
Konuştuğunuz Kişi Seçimi : Konuştuğunuz kişilerin nickleri çok önemlidir chat sohbet, bedava chat hizmeti veren sohbet odalarında, eğer anlamlı düzgün bir nick kullanmıyorsa her an dengeyi kaybedip, sapıtıp sizi gereksiz saçma bir konunun içine çekebilir.
İletişim Bilgilerinizi Paylaşacağınız Kişi Seçimi : İletişimde olduğunuz her gün konuştuğunuz kişiler olabilir bedava chat, chat sohbet hizmeti veren sohbet sitelerinde, 3 – 5 gün konuştuğunuz kişilere güvenmemenizi tavsiye ederiz. Kimse kimseyi 1 günde 3 günde sevemeyeceğini hatırlatmakta fayda var, yıldırım aşkı denen şey gerçek hayatta olabilir fakat sanalda böyle şeylere pek inanmamak gerekir.
Sanal Ortamı Çok Umursamayın : Buraya sadece bedava chat veya chat sohbet etmek için girdiğinizi unutmayın, birileri ile tartışabilir kavga edebilir hatta küfürleşebilirsiniz bile, bilgisayarınızı kapattığınız yada o siteden çıktığınız an her şey sonlanmış olacak, sanal ortamdaki konuları reel hayatınıza yansıtıp kendinizi yıpratmamaya özen gösterin.
Bayan kullanıcılarımız için 5 maddeden oluşan bir uyarı metnimi dersiniz, dikkate almaları gereken bir kaç tavsiyemi dersiniz ona siz karar verin, bugünde bu konuyu ele aldık ve sizlerle paylaştık, bir başka paylaşımda görüşene dek, sohbetiniz daim olsun.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hatırlatmalar


 

  • ChatAsk odalarımıza katılmak için 18 yaşını doldurmuş bir birey olmanız gerekir.
  • Sohbet odalarımızla ilgili bilgilendirme almak için online yöneticilerimize ulaşabilirsiniz.
  • Argo, siyaset, küfür, +18 sohbetler yasaktır. Bu konuda kurallara uymayan ve ihlali sürdürenler süresiz olarak sitemizden banlanır.
  • TC Anayasasında suç olarak belirtilen ve bu kapsamda suç sayılan tüm maddelerin sohbet sitemiz içerisinde ihlali yasaktır.
  • Akıllı telefonlarınızdan giriş yapıyorsanız, girişiniz süresince bir sorunla karşılaşırsanız bize iletişim kısmından bildiriniz.