Chat severlerin uğrak buluşma mekanında, yeni dostluklar kurun chat keyfini yaşayın.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Sohbet Sever Bayan Kulllanıcıların Dikkatine | ChatAsk.Com


Sohbet Sever Bayan Kulllanıcıların Dikkatine

Merhaba değerli arkadaşlar, bu yazımızda sohbet siteleri içerisinde rekabet ve bedava chat veya sohbet chat platformlarında bayan arkadaşlarımın dikkat etmesi gereken hususları ele alacağız, kimsenin zarar görmemesi için sohbet odalarımıza ziyarete gelen yani bedava chat , sohbet chat sistemimiz içinde profesyonel yönetim ekibimiz olsada birkaç hatırlatma ile bayan kullanıcı arkadaşlarımızın daha korunaklı halde sohbet etmelerini sağlamayı istiyoruz. Dilerseniz daha fazla sözü uzatmadan chat sohbet ve bedava sohbet aramalarında önde bulunan sohbet odalarına girişte nelere dikkat etmeleri gerek ne yapmaları gerek sıralayalım.

Nick Seçimi : Elinizden geldiğince Şehvet uyandırması yüksek nickleri seçmeyin, hatta mümkün olduğunca erkek isimleri çağrıştıran nickler kullanmaya çalışın, bedava chat ve sohbet chat sistemlerinde bulunan erkekler genelde çok afedersiniz biraz sapkın olabiliyor. Seviyeli sohbet etmek için nick seçimi önemlidir.
Giriş Yapılan Kanal Seçimi : Siz siz olun otomatik girilen kanallara dikkat edin, bedava chat yani chat sohbet sitelerinin bazıları giriş yapar yapmaz sizi cinsel içerikli kanallara yönlendirebiliyor, seviyeli sohbet edeyim derken ne olduğunu fark etmeden sapıkların içerisinde bulabilirsiniz kendinizi.. Aman dikkat diyelim, uyarması bizden..
Konuştuğunuz Kişi Seçimi : Konuştuğunuz kişilerin nickleri çok önemlidir chat sohbet, bedava chat hizmeti veren sohbet odalarında, eğer anlamlı düzgün bir nick kullanmıyorsa her an dengeyi kaybedip, sapıtıp sizi gereksiz saçma bir konunun içine çekebilir.
İletişim Bilgilerinizi Paylaşacağınız Kişi Seçimi : İletişimde olduğunuz her gün konuştuğunuz kişiler olabilir bedava chat, chat sohbet hizmeti veren sohbet sitelerinde, 3 – 5 gün konuştuğunuz kişilere güvenmemenizi tavsiye ederiz. Kimse kimseyi 1 günde 3 günde sevemeyeceğini hatırlatmakta fayda var, yıldırım aşkı denen şey gerçek hayatta olabilir fakat sanalda böyle şeylere pek inanmamak gerekir.
Sanal Ortamı Çok Umursamayın : Buraya sadece bedava chat veya chat sohbet etmek için girdiğinizi unutmayın, birileri ile tartışabilir kavga edebilir hatta küfürleşebilirsiniz bile, bilgisayarınızı kapattığınız yada o siteden çıktığınız an her şey sonlanmış olacak, sanal ortamdaki konuları reel hayatınıza yansıtıp kendinizi yıpratmamaya özen gösterin.
Bayan kullanıcılarımız için 5 maddeden oluşan bir uyarı metnimi dersiniz, dikkate almaları gereken bir kaç tavsiyemi dersiniz ona siz karar verin, bugünde bu konuyu ele aldık ve sizlerle paylaştık, bir başka paylaşımda görüşene dek, sohbetiniz daim olsun.Bir cevap bırakın.

sohbet mobil sohbet