Chat severlerin uğrak buluşma mekanında, yeni dostluklar kurun chat keyfini yaşayın.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Teknolojik Gelişimi Takip Eden Sohbet Sitesiyiz | ChatAsk.Com


Teknolojik Gelişimi Takip Eden Sohbet Sitesiyiz

Sunucumuza & Sohbet odalarımıza akıllı telefonunuzdan rahatlıkla bağlanabilirsiniz.

Bunun için geliştirdiğimz özel mobil chat yazılımını sizler için özelleştirdik, türkçe dil desteği ve özel eklentiler & radyo dinlenti modülü ekledik, artık cep telefonunuzdan daha keyifli huzurlu ve eğlenceli sohbet edebileceksiniz,

Sizde zaman kaybetmeden hemen alttaki Sohbet girişine tıklayarak, sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz, hem bilgisayarınızdan hemde mobil (Android & İOS) cihazınızdan sorunsuz şekilde erişim sağlayabileceksiniz.

ChatAsk.Com 1 Ağustos 2016 Pazartesi günü IRCd sunucu ile birlikte açılış sağlamıştır. Her geçen gün yayın hayatını sürdürmeye ve yeni etkinlikler üretmeye devam edecektir. Başlıca hedefimiz Sohbet ve Sohbet Odaları olmakla birlikte eğlenceli paylaşımlar ve yararlı bilgileri kullanıcı ile buluşturmaktır. İletişim için IRCd sunucumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Sizler için gene faydalı ve bilgilendirici bir makale ile karşınızdayız, Eski zamanlarda iş sonrası eş dost arkadaşlar bir araya gelir sohbet eder tabir-i caizse iki lafın belini kırardı, ancak çağ ve hayat şartları okadar zorlaştıki, artık insanlar gündüz işlerine gidiyor, akşam evine gelip yemek ye yorgunluk kahvesi iç derken oturduğu yerden kalkamaz oluyor, eş dost ile buluşma oturup sohbet muhabbet etme artık pek fazla kalmadı maalesef, hatta bırakın sohbet etmeyi, insanlar çoğu zaman sevdikleri dizi & film veya programı bile izleyemeden günün yorgunluğu ve stresi ile birlikte uyuyo kalıyor yada tv seyretmek için uzandığı kanepede sızıp kalıyor tabir-i caizse.

Peki bu böyle nekadar devam edecek, eş dost ile görüşmeye sohbet etmeye konuşmaya hasretmi kalacağız? Tabiiki hayır. Sosyal medyayı kullanan birtakım dostlarımız var elbette, lakin sosyal medya hernekadar insanları bir araya getirsede zararlı ve kötü yönleride yok değil, Birkere sosyal medyada her kısımdan her siyasi görüşten insan olduğundan ötürü insanların siyasi görüşü yaşam tarzları bizleri rahatsız edebiliyor, bu sebepten ötürü sosyal medyayı tercih etmeyen kesimde çok fazla. Burada devreye sohbet platformları sohbet odaları giriyor, peki sohbet odaları ne işe yarar ? sohbet odaları anlık sohbet etmeye özgürce 3. bir şahsın araya girmeden veya kimsenin o an konuştuğunuz kişiyi bilmeden özgürçe sohbet etmenize olanak tanır. sosyal medyada görünme resim bırakma fln kaydolma gibi gereksinimleri olmayan, uzaktaki bir arkadaşınıza örneğin : ben ChatAsk.Com sohbet odasındayım gel iki lafın belini kıralım diyerek, o akşam eş dost arkaaşınız ile çok güzel eğlenceli sohbet etmenize hasret gidermenize olanak tanır. Üstelik bunun için bir ücret üyelik yada ekstra kafa karıştırıcı birşey istemez kimse sizden.

Hatta çok yorgunsunuz, kalkıp bilgisayar başına geçecek dermanınız yok, uzandığınız yerden cep telefonunuzla bile sohbet odalarımıza bağlanmanız mümkün, bunun için özel olarak geliştirilen mobil sohbet uygulamamız web sitemizde mevcuttur. sistemimiz bilgisayardan bağlandığınızda normal sayfayı görüntüler, cep telefonunuzla bağlandığınız anda mobil cihazınızla siteye giriş yaptığınızı algılar ve sizi otomatik olarak mobil sohbet bölümüne aktarır, buda sizin için ücretsiz hazırladığımız bir sistemdir. Amacımız dilediğince eğlenin dostlarınıza ulaşın sohbetiniz muhabbetiniz yarım kalmasın.

Evet mesafeleri dostlarınızla görüşmeye engel saymayın, internet üzerinden her daim sohbetinizi diyaloğunuzu sürdürün, insanları unutmak kopmak dost kaybetmek kötüdür, sohbet odalarında yeni dostluklar kurabileceğinizide unutmayın.

Hepinize iyi neşeli günler dileriz, sohbetiniz daim olsun..Bir cevap bırakın.

sohbet mobil sohbet